Nawigacja

Instytucje wspierające

Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej W bibliotece.pl W bibliotece.pl

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
4589004

Przedświąteczne spotkanie z Mikołajkiem na DKK dla dzieci

Dyskusyjny Klub KsiążkiNa wyjątkowym, przedświątecznym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci, które odbyło się 12 grudnia 2013 r. rozmawialiśmy o książce pt. „Mikołajek”.

„Mikołajek” to kilkanaście krótkich opowiadań z życia szkolnego i pozaszkolnego małego chłopca i jego łobuzerskich kolegów, którzy ciągle się biją (tak radzą sobie z konfliktami), by na końcu stwierdzić, że zabawa była fajna. Zakończenie każdego opowiadania to zaskakujące i prześmieszne podsumowanie relacji panujących między ludźmi i to niekoniecznie - tymi najmniejszymi. Zabrzmiało poważnie, bo książka, choć napisana dla dzieci, może okazać się cenną lekcją wychowania również dla starszego pokolenia. Dzięki niej możemy zdać sobie sprawę, jak śmieszni potrafimy czasem być – my, dorośli – ci, którzy powinniśmy świecić przykładem.
Dodatkową atrakcją spotkania było rozwiązywanie rebusów i innych gier słownych i literowych. Mali miłośnicy książek byli zafascynowani takimi zabawami i całym spotkaniem.

Na kolejne spotkanie zapraszamy 16 stycznia 2014 r. Rozmawiać będziemy o książce Grzegorza Kasdepke pt. „Potworak i inne Kosmiczne opowieści”.

Wygenerowano w sekund: 0.02
4,589,004 Unikalnych wizyt