Nawigacja

Instytucje wspierające

Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej W bibliotece.pl W bibliotece.pl

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
4588933

Inauguracja działalności Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci w Oleśnie

Dyskusyjny Klub Książki20 stycznia 2017r. odbyło się spotkanie organizacyjne nowo powstałego Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci, działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleśnie. Do zaszczytnego grona klubowiczów wstąpili najbardziej aktywni czytelnicy oleśnieńskiej książnicy. Na swoim pierwszym spotkaniu dokonali wyboru tytułów książek, które będą omawiane na spotkaniach klubu oraz przedstawili swoje pomysły, co do innych aspektów jego działalności.

Na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się 24 lutego 2017r. o godz. 14:00, każdy członek klubu zaprezentuje najciekawszą według niego książkę, którą ostatnio przeczytał i chciałby polecić swoim rówieśnikom. Na spotkanie zapraszamy zarówno zadeklarowanych członków klubu, jak również wszystkich, którzy chcieliby się jeszcze do niego przyłączyć.


Wygenerowano w sekund: 0.02
4,588,933 Unikalnych wizyt