Nawigacja

Instytucje wspierające

Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej W bibliotece.pl W bibliotece.pl

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
4577959

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI W OLEŚNIE

Dyskusyjny Klub KsiążkiOd stycznia 2011 roku rozpoczyna oficjalną działalność DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI utworzony przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleśnie.

Klub powstał w ramach ogólnopolskiego projektu realizowanego od kilku lat przez Instytut Książki i Biblioteki Wojewódzkie. Pomysł oparty jest na założeniu, że potrzebne są miejsca, w których można rozmawiać o przeczytanych książkach. Celem klubów jest min. ożywienie środowisk skupionych wokół bibliotek oraz zachęcenie samych bibliotekarzy do kreowania mody na czytanie. Kluby powstały z inicjatywy Instytutu Książki i działają przy jego wsparciu finansowym i merytorycznym od początku 2007 roku przy bibliotekach różnego stopnia.

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI w Oleśnie skupia osoby od lat związane z biblioteką, które lubią czytać, a przede wszystkim pięknie rozmawiać o przeczytanych książkach. Jego członkami są osoby w różnym wieku, zarówno emeryci jak i osoby aktywne zawodowo. Spotkania Klubu odbywać się będą cyklicznie, raz w miesiącu. Pierwsze, organizacyjne spotkanie, na którym klubowicze dokonali wyboru zestawu książek do przeczytania i dyskusji odbyło się 30 listopada 2010 roku w świetlicy Urzędu Gminy w Oleśnie. Spotkanie inaugurujące działalność Klubu zaplanowane zostało na 14 stycznia 2011 roku, a poświęcone zostanie dyskusji nad książką Moniki Szwaji pt. "Romans na receptę".
Wygenerowano w sekund: 0.04
4,577,959 Unikalnych wizyt