Nawigacja

Instytucje wspierające

Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej W bibliotece.pl W bibliotece.pl

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
4578067

Detektyw Pozytywka i lapbookowe wariacje na DKK dla dzieci

Dyskusyjny Klub Książki
Pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w nowym 2018 roku odbyło się 19 stycznia i poświęcone zostało książce Grzegorza Kasdepke pt. „Nowe kłopoty detektywa Pozytywki”.

Rozmowa o niesamowitych przygodach bohaterów książki oraz wspólne czytanie wybranych fragmentów doprowadziły do konkluzji, że „Pan Kasdepke powinien napisać więcej takich książek”. Uczestnicy dyskusji serdecznie polecają wszystkim (nie tylko dzieciom!) lekturę „Nowych kłopotów…” i zapewniają, że śledzenie niesamowitej przebiegłości Martwiaka oraz niezaprzeczalnych zdolności Pozytywki dostarczy każdemu wielu przyjemnych chwil.

Jednak samo czytanie i dyskusja o książkach to dla nas stanowczo za mało! W związku z tym, zgodnie z zasadą mówiącą, że nowy rok to nowe możliwości, postanowiliśmy wypróbować coś, czego jeszcze na DKK w Oleśnie nie było, mianowicie metodę pracy z wykorzystaniem lapbooka. Technika, choć znana od dawna, była dla nas czymś zaskakującym, a przy okazji dającym wiele satysfakcji i radości. Rozwiazywanie zadań, łamigłówek, wypełnianie poszczególnych poleceń i pisanie anonimu – to tylko niewielka część tego, co znajdowało się w naszym lapbooku.

Wygenerowano w sekund: 0.03
4,578,067 Unikalnych wizyt