Data wpisu: 11.10.2022
Zdjęcie do wpisu Spotkania autorskie z Wojtkiem Ryczkiem

Wojtek Ryczek – nasz nowo odkryty talent literacki – rozpoczął cykl spotkań autorskich promujących jego debiutancką książkę pt. „Bolesław Pierwszy Szczerbaty”, wydaną przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Oleśnie.

6 i 7 października pisarz spotkał się z uczniami klas I-V Szkoły Podstawowej im. Bł. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego w Oleśnie, czytelnikami Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Kozaczkowej
w Dąbrowie Tarnowskiej oraz z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy.

Kolejne spotkania odbędą się pod koniec miesiąca, tym razem w poszczególnych bibliotekach powiatu dąbrowskiego.

Spotkania zorganizowano w ramach projektu pn. „Tradycja(od) nowa”, który  „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.