Data wpisu: 22.02.2023
Zdjęcie do wpisu Spotkanie autorskie z Jackiem Bielą

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych, które odbyło się 17.02.2023 r. było wyjątkowe ponieważ gościliśmy Jacka Bielę, autora książki autobiograficznej pt. „Aniele boży, stróżu mój”, która była przedmiotem dyskusji.

Jest  to opowieść bardzo ciekawa, pełna przygód, niezwykle barwna i szczera. Ukazuje życie głównego bohatera, który w poszukiwaniu anielskiego pierwiastka, piękna i miłości dociera aż do Sri Lanki. Niejednokrotnie wystawiony na niebezpieczeństwo, nie cofa się i odważnie podąża raz obraną drogą. Przeżywa przy tym liczne przygody, jakich nie powstydziłby się bohater filmu przygodowego. Autor dzieli się z czytelnikiem wieloma sekretami i nie upiększa rzeczywistości. Jak sam przyznaje książkę napisał z myślą o swoich najbliższych, aby pozostawić po sobie jakąś pamiątkę.
Dyskusja była bardzo żywa, padło wiele pytań, na które nasz gość bardzo chętnie i szczerze odpowiadał. Mówił o swojej rodzinie, licznych „życiowych” wędrówkach, zdobywaniu bezpiecznej pozycji finansowej oraz o tym w jaki sposób znalazł się w Oleśnie, w którym mieszka od dwóch lat.  Publikacja wywołała szereg różnorodnych emocji, spotkała się z żywym zainteresowaniem, a Klubowiczki sugerowały nawet napisanie kontynuacji o dalszych losach Konrada i jego rodziny.

 

 

 

zobacz galerię