Data wpisu: 09.12.2022
Zdjęcie do wpisu Sprzęt komputerowy dla biblioteki w Oleśnie od ARiMR

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie otrzymała z zasobu majątkowego Małopolskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Krakowie sprzęt komputerowy, w postaci 4 laptopów z oprogramowaniem. Otrzymane komputery udostępniane będą użytkownikom biblioteki w ramach pracy czytelni internetowych oraz wykorzystywane przy prowadzeniu zajęć i warsztatów adresowanych zarówno do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Laptopy trafiły do biblioteki w Oleśnie dzięki życzliwości oraz zaangażowaniu Kierownika Biura Powiatowego ARiMR w Dąbrowie Tarnowskiej Pana Andrzeja Gizy, który przekazał je na ręce dyrektora GBP w Oleśnie Pani Małgorzaty Morawiec podczas spotkania, które odbyło się w dniu 07.12.2022 r. w siedzibie biblioteki.
W symbolicznym przekazaniu sprzętu uczestniczyli także Poseł na Sejm RP Pan Wiesław Krajewski, Wójt Gminy Olesno Pan Witold Morawiec oraz Radny Rady Powiatu Dąbrowskiego Pan Jarosław Bartoń.

Podczas spotkania złożono podziękowania za przekazanie komputerów Kierownikowi Biura Powiatowego ARiMR w Dąbrowie Tarnowskiej Panu Andrzejowi Gizie oraz za Jego pośrednictwem Dyrektorowi Małopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Krakowie Panu Jerzemu Adamowi Radoniowi.

Korzystając z okazji wyrazy wdzięczności skierowano także do Pana Posła Wiesława Krajewskiego, dziękując Mu za ogromną życzliwość, przychylność oraz różnorodne, niezwykle cenne wsparcie udzielane Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleśnie.

Podziękowania za bardzo dobrą i owocną współpracę skierowano także na ręce Pana Radnego Jarosława Bartonia. Spotkanie wspaniale wpisało się w mikołajkowy klimat i miało świąteczną oprawę, ponieważ laptopy trafiły prosto pod choinkę, która rozbłysła w naszej bibliotece w związku z wizytą Św. Mikołaja.