Data wpisu: 24.09.2021
Zdjęcie do wpisu Oferta odpłatnej usługi  Stowarzyszenia „Wokół Kultury”

Stowarzyszenie „Wokół Kultury” oferuje możliwość wynajęcia mobilnego wyposażenia do organizacji imprez.

Oferta obejmuje:

– mobilny podest sceniczny o wymiarach 5×4 m. W skład zestawu wchodzi: 10 podestów o wymiarach 100×200 cm, 10 kompletów nóg o stałej wysokości 60 cm, schody modułowe dwustopniowe, szybkozłączki, klucz do szybkozłączek. Poszczególne podesty można w prosty sposób łączyć ze sobą lub ustawiać oddzielnie, co pozwala dostosować kształt i rozmiar podestu scenicznego do aktualnych potrzeb. Stabilna konstrukcja zapewnia komfort i bezpieczeństwo.

– przenośne ławki imprezowe o wymiarach: szerokość 25 cm, długość 220 cm, wysokość 48 cm – 9 szt. Ławki umożliwiają zapewnienie miejsc siedzących podczas imprez, a tym samym zwiększają komfort uczestników wydarzenia.

Koszt wynajmu wyposażenia:

– mobilny podest sceniczny: 1 podest o wymiarach 100×200 cm (wraz z nogami i szybkozłączkami) – 25 zł netto / 1 doba

– schody modułowe dwustopniowe – 20 zł netto / 1 doba

– przenośne ławki imprezowe: 1 ławka – 10 zł netto / 1 doba

Oferta obejmuje wynajem wyposażenia, bez transportu, montażu i demontażu. Ceny mogą ulec zmianie w zależności od ilości wynajmowanego sprzętu i czasu trwania wynajmu.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

Stowarzyszenie „Wokół Kultury” planuje także rozszerzenie działalności o usługę odpłatnej (biletowanej) organizacji wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych. Informacje o opłacie będą każdorazowo zamieszczane w materiałach informacyjnych i reklamowych.

Kontakt: tel. 14 687 00 87, e-mail: wokolkultury@poczta.fm