Data wpisu: 25.03.2021
Zdjęcie do wpisu Tajemnica „Wyspy Obłąkanych” na DKK dla Dzieci

Wyspa Obłąkanych od zawsze budziła grozę i była przez wszystkich omijana szerokim łukiem. Jest to zakątek, z którym wiąże się mroczna, nigdy nie wyjaśniona historia.

I właśnie w to miejsce pewnego dnia trafiają Larisa i Dawid – dwoje niezwykle sympatycznych młodych ludzi, których wyspa z jednej strony przeraża, a z drugiej nurtuje enigmatyczną historią. Obydwoje czują, że muszą rozwikłać związaną z nią zagadkę z przeszłości i uparcie dążą do poznania prawdy. Na swojej drodze spotkają wyjątkowe osoby oraz przeżyją niezwykłe, czasem mrożące krew w żyłach przygody. Staną oko w oko z prawdziwym niebezpieczeństwem oraz bezwzględnym złem uosabianym przez eksperymentującego na ludziach lekarza i jego asystenta. Będą uczestnikami niezwykłego doświadczenia naukowego. Poznają siłę cudownej przyjaźni. Ale przede wszystkim odkryją straszną prawdę o Wyspie Obłąkanych…

A jaką? Tego można się dowiedzieć z lektury książki Martina Widmarka pt. „Wyspa Obłąkanych”. Była ona omawiana na spotkaniu  DKK dla Dzieci, które odbyło się 23.03.2021 r. Członkowie Klubu gorąco zachęcają do jej przeczytania.

Kolejne spotkanie Klubu w kwietniu. Będziemy rozmawiać o książce Marty Sienkiewicz pt. „Hajlajf”.

zobacz galerię