Data wpisu: 27.01.2022
Zdjęcie do wpisu Ferie w bibliotece – drugie zajęcia plastyczne

Biblioteka to doskonałe miejsce do rozwijania swoich pasji i zdobywania nowych umiejętności. A jeśli pomagają w tym artystki z Domu Malarek w Zalipiu, to sukces murowany!

26 stycznia uczestnicy feryjnych zajęć plastycznych prowadzonych przez Annę Owca, malarkę z Domu Malarek w Zalipiu, dowiedzieli się, czym są tradycyjne papierowe wycinanki i jaka jest ich historia. Nauczyli się również wykonywać kwiaty z bibuły, co okazało się znacznie trudniejsze, niż wszyscy początkowo przypuszczali.

Bardzo dziękujemy Dyrektor Domu Malarek w Zalipiu Ewelinie Sokołowskiej za przychylność i współpracę oraz pani Ani za podzielenie się ogromem wiedzy, a także za cierpliwość i wspaniały, przepełniony śmiechem twórczy czas.