Data wpisu: 03.11.2021
Zdjęcie do wpisu Stowarzyszenie „Wokół Kultury” ma wymarzony garaż!

Garaż o wymiarach 5×3 m stanął na działce użyczonej przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Oleśnie Stowarzyszeniu „Wokół Kultury”.

To właśnie w bibliotece mieści się siedziba stowarzyszenia. W garażu  przechowywane będzie wyposażenie, w które systematycznie zaopatruje się organizacja, a które pozwoli na podniesienie jakości oferowanych przez nią usług.

Blaszany garaż zakupiony został w ramach realizacji projektu pn. „Promocja na kulturę”. Działanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Narodowego Instytutu Wolności w ramach Programu NOWEFIO na lata 2021-2030, Miasta Kraków oraz Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie, a Operatorem jest Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze.