Data wpisu: 28.10.2021
Zdjęcie do wpisu Stowarzyszenie „Wokół Kultury” ogłasza promocję na kulturę

Od 1 października 2021 roku Stowarzyszenie „Wokół Kultury” realizuje projekt pn. „Promocja na kulturę”, który jest współfinansowany ze środków otrzymanych z Narodowego Instytutu Wolności w ramach Programu NOWEFIO na lata 2021-2030, Miasta Kraków oraz Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie, a Operatorem jest Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze.

Celem projektu jest poprawa warunków lokalowych i zwiększenie rozpoznawalności stowarzyszenia w środowisku lokalnym oraz doposażenie organizacji w sprzęt pozwalający na podniesienie jakości oferowanych usług. Realizacja projektu pozwoli na zakup komfortowych krzeseł oraz blaszanego garażu niezbędnego do ich przechowywania.
Przyczyni się również do wykonania ulotek informacyjnych i spotu promującego projekt oraz działalność stowarzyszenia.

Po uzyskaniu stosownych pozwoleń oraz wymaganych dokumentów, a także po przeprowadzeniu wnikliwego rozeznania rynku, członkowie stowarzyszenia wybrali najkorzystniejszą ofertę i złożyli zamówienie na zaplanowane w projekcie nowe wyposażenie. Na placu Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie, w której mieści się siedziba organizacji, wykonano płytę betonową o wymiarach 5,40 x 3,40 m, na której zostanie ustawiony garaż.